GTM dataLayer (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Enable
is: Virkja

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Summary
is: Samantekt

en: Form ID
is: Kenni forms

en: ID
is: Kenni

en: Statistics
is: Tölfræði

en: User
is: Notandi

en: Configure
is: Stilla

en: Node
is: Nóða

en: OR
is: EÐA

en: AND
is: OG

en: Examples
is: Dæmi

en: Not enabled
is: Ekki virkjað
