GTM dataLayer (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Form ID
ka: ფორმის ID

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: OR
ka: ან

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Global
ka: გლობალური
