GTM dataLayer (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enable
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Summary
mr: संक्षेप

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Node
mr: शाखा
