GTM dataLayer (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Statistics
sq: Statistikat

en: User
sq: Përdoruesi

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Node
sq: Nyjë

en: Not enabled
sq: Çaktivizuar
