GTM dataLayer (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Statistics
fi: Tilastot

en: User
fi: Käyttäjä

en: Configure
fi: Määrittele

en: OR
fi: TAI

en: Entity
fi: Entiteetti

en: AND
fi: JA

en: Examples
fi: Esimerkit

en: Global
fi: Yleinen

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Not enabled
fi: Ei käytössä

en: Edit @label
fi: Muokkaa @label

en: Are you sure you want to remove the @entity-type %label?
fi: Haluatko varmasti poistaa @entity-type %label?

en: The @entity-type %label has been removed.
fi: @entity-type %label on poistettu.
