GTM dataLayer (8.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Enable
hr: Omogući

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Summary
hr: Sažetak

en: Form ID
hr: ID obrasca

en: Statistics
hr: Statistike

en: User
hr: Korisnik

en: Configure
hr: Prilagodi

en: OR
hr: ILI

en: Global
hr: Opće

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Not enabled
hr: Nije omogućeno
