GTM dataLayer (8.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Summary
nn: Samandrag

en: User
nn: Brukar

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Not enabled
nn: Ikkje aktivert
