GTM dataLayer (8.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (41 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Summary
uk: Резюме

en: Form ID
uk: ID форми

en: Statistics
uk: Статистика

en: User
uk: Користувач

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Node
uk: Матеріал

en: OR
uk: АБО

en: Entity
uk: Сутність

en: AND
uk: ТА

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Enable debugging
uk: Увімкнути зневадження

en: Examples
uk: Приклади

en: Global
uk: Глобальне

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Not enabled
uk: Вимкнено

en: Edit @label
uk: Редагувати @label

en: Delete access condition
uk: Видалити умову доступу

en: Access logic
uk: Логіка доступу

en: Access Conditions
uk: Умови доступу

en: Access Condition
uk: Умова доступу

en: Add access condition
uk: Додати умову доступу

en: Plugin Id
uk: Id плаґіну

en: Are you sure you want to delete the @label condition?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити умову @label?

en: Add Condition
uk: Додати умову

en: @label (disabled)
uk: @label (вимкнено)

en: Are you sure you want to remove the @entity-type %label?
uk: Ви дійсно бажаєте вилучити тип сутності @entity-type %label?

en: The @entity-type %label has been removed.
uk: Сутність @entity-type %label було вилучено.
