GTM dataLayer (8.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Enable
af: Aktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Statistics
af: Statistieke

en: User
af: Gebruiker

en: Configure
af: Verstel

en: Node
af: Mode

en: Not enabled
af: Nie geaktiveer nie
