GTM dataLayer (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Summary
az: Xülasə

en: Form ID
az: Forma İD-si

en: ID
az: İD

en: Statistics
az: Statistika

en: User
az: İstifadəçi

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Node
az: Material

en: OR
az: Və ya

en: Entity
az: Entiti

en: AND
az: VƏ

en: Global
az: Qlobal

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Not enabled
az: Aktiv deyil
