GTM dataLayer (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (31 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enable
da: Aktivér

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Summary
da: Resumé

en: Form ID
da: Formular ID

en: Statistics
da: Statistik

en: User
da: Bruger

en: Configure
da: Konfigurér

en: Node
da: Indholdselement

en: OR
da: ELLER

en: AND
da: OG

en: Enable debugging
da: Aktivér debugging

en: Examples
da: Eksempler

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: Machine name
da: Internt navn

en: Not enabled
da: Ikke aktiveret

en: Edit @label
da: Redigér @label

en: Are you sure you want to delete the @label condition?
da: Er du sikker på du vil slette @label betingelsen?

en: Add Condition
da: Tilføj betingelse

en: @label (disabled)
da: @label (deaktiveret)

en: Are you sure you want to remove the @entity-type %label?
da: Er du sikker på, at du ønsker at fjerne @entity-type %label?

en: The @entity-type %label has been removed.
da: @entity-type %label fjernet.
