GTM dataLayer (8.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Node
gu: નોડ

en: OR
gu: અથવા

en: AND
gu: અને

en: Not enabled
gu: સક્રિય નથી
