GTM dataLayer (8.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Statistics
jv: Statistik

en: User
jv: Panganggo

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Examples
jv: Contoné

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Not enabled
jv: Ora bisa
