GTM dataLayer (8.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enable
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Statistics
kk: Статистика

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Configure
kk: Баптау

en: Node
kk: Түйін

en: Not enabled
kk: Қосылған жоқ
