GTM dataLayer (8.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Enable
ro: Activare

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Summary
ro: Sumar

en: Form ID
ro: ID-ul formularului

en: Statistics
ro: Statistici

en: User
ro: Utilizator

en: Configure
ro: Configurează

en: Node
ro: Nod

en: Entity
ro: Entitate

en: Examples
ro: Exemple

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Not enabled
ro: Nu este activat

en: @label (disabled)
ro: @label (dezactivat)

en: Are you sure you want to remove the @entity-type %label?
ro: Sunteți sigur(ă) că doriți să ștergeți @entity-type %label?

en: The @entity-type %label has been removed.
ro: @entity-type %label a fost șters.
