GTM dataLayer (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Enable
te: చేతనించు

en: Edit
te: మార్చు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Summary
te: సారాశం

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: User
te: వాడుకరి

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: OR
te: లేదా

en: AND
te: మరియు
