GTmetrix (1.0.0-rc1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Development
es: Desarrollo

en: Never
es: Nunca

en: API key
es: Clave del API

en: Requires a correctly configured <a href=":cron">cron maintenance task</a>.
es: Requiere una <a href=":cron">tarea de mantenimiento de cron</a> configurada correctamente.
