GTmetrix (1.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Development
hu: Fejlesztés

en: URL
hu: Webcím

en: Never
hu: Soha

en: API key
hu: API kulcs

en: Requires a correctly configured <a href=":cron">cron maintenance task</a>.
hu: A működéshez az <a href=":cron">időzített karbantartási feladatok</a> megfelelő beállítása szükséges.
