GTmetrix (1.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Never
ro: Niciodată

en: API key
ro: Cheia API

en: Requires a correctly configured <a href=":cron">cron maintenance task</a>.
ro: Necesită un <a href=":cron">task de mentenanță cron</a> configurat corect.
