GTmetrix (1.0.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Development
ru: Разработка

en: Never
ru: Никогда

en: API key
ru: API-ключ

en: Requires a correctly configured <a href=":cron">cron maintenance task</a>.
ru: Требуется правильная настройка <a href=":cron">задания cron</a>.
