GTmetrix (1.0.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Development
uk: Розробка

en: URL
uk: URL-адреса

en: Never
uk: Ніколи

en: API key
uk: Ключ API

en: Requires a correctly configured <a href=":cron">cron maintenance task</a>.
uk: Необхідне правильне налаштовування <a href=":cron">завдання крону з обслуговування</a>.
