GTmetrix (1.1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Development
it: Sviluppo

en: Never
it: Mai

en: About
it: Informazioni

en: Warning Threshold
it: Soglia di allerta

en: Requires a correctly configured <a href=":cron">cron maintenance task</a>.
it: Richiede un <a href=":cron">task di manutenzione cron</a> configurato correttamente.
