GTmetrix (1.1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Never
pl: Nigdy

en: API key
pl: Klucz API

en: About
pl: O stronie

en: Requires a correctly configured <a href=":cron">cron maintenance task</a>.
pl: Wymaga poprawnej konfiguracji <a href=":cron">zadań cron</a>.
