GTmetrix (1.1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Development
ar: التطوير

en: URL
ar: العنوان URL

en: Never
ar: أبدا

en: About
ar: حول
