GTmetrix (1.1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: About
bn: সম্পর্কে
