GTmetrix (1.1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Never
ca: Mai

en: About
ca: Detalls

en: Requires a correctly configured <a href=":cron">cron maintenance task</a>.
ca: Requereix una <a href=":cron">tasca de manteniment cron</a> configurada correctament.
