GTmetrix (1.1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Development
fi: Kehitys

en: Never
fi: Ei koskaan

en: About
fi: Tietoja

en: Requires a correctly configured <a href=":cron">cron maintenance task</a>.
fi: Edellyttää toimivaa <a href=":cron">cron-ajoa</a>.
