GTmetrix (1.1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Development
hi: उद्विकास

en: URL
hi: यूआरएल

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: About
hi: के बारे में
