GTmetrix (1.1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Development
lv: Izstrāde

en: Never
lv: Nekad

en: API key
lv: API atslēga

en: About
lv: Par
