GTmetrix (1.1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Development
oc: Desvolopament

en: Never
oc: Pas jamai

en: API key
oc: Clau API

en: About
oc: A prepaus
