GTmetrix (1.1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Never
pt: Nunca

en: API key
pt: Chave API

en: About
pt: Sobre

en: Requires a correctly configured <a href=":cron">cron maintenance task</a>.
pt: Requer uma <a href=":cron"> tarefa de manutenção do cron </a> configurada corretamente.
