GTmetrix (1.1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Development
vi: Phát triển

en: Never
vi: Không bao giờ

en: API key
vi: khóa API

en: About
vi: Giới thiệu
