Translate Drupal with GTranslate (3.0.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: General
cs: Obecné

en: Position
cs: Pozice

en: Languages
cs: Jazyky

en: Color scheme
cs: Barevné schéma

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné
