Translate Drupal with GTranslate (3.0.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: General
ar: عام

en: Position
ar: الوضع

en: Languages
ar: اللغات

en: Color scheme
ar: خطة الألوان

en: Multilingual
ar: متعدد اللغات
