Translate Drupal with GTranslate (3.0.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: General
hi: सामान्य

en: Position
hi: स्थान

en: Languages
hi: भाषायें

en: Color scheme
hi: रंग योजना

en: Multilingual
hi: बहुभाषी
