Translate Drupal with GTranslate (3.0.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: General
id: Umum

en: Position
id: Posisi

en: Languages
id: Bahasa-bahasa

en: Color scheme
id: Skema warna

en: Multilingual
id: Multi bahasa
