Translate Drupal with GTranslate (3.0.2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: General
it: Generale

en: Position
it: Posizione

en: Languages
it: Lingue

en: Color scheme
it: Schema colori

en: Multilingual
it: Multilingue
