Translate Drupal with GTranslate (3.0.2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: General
nl: Algemeen

en: Position
nl: Positie

en: Languages
nl: Talen

en: Color scheme
nl: Kleurenschema

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: Custom CSS
nl: Aangepaste CSS
