Translate Drupal with GTranslate (3.0.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: General
ta: பொது

en: Position
ta: இடம்

en: Languages
ta: மொழிகள்

en: Color scheme
ta: நிறத் திட்டம்

en: Multilingual
ta: பன்மொழி
