Translate Drupal with GTranslate (3.0.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: General
vi: Tổng quát

en: Position
vi: Vị trí

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: Color scheme
vi: Phối màu

en: Accessibility
vi: Khả năng truy cập
