Translate Drupal with GTranslate (3.0.3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: General
el: Γενικά

en: Position
el: Θέση

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Color scheme
el: Χρωματικός συνδυασμός

en: Multilingual
el: Πολύγλωσσο
