Translate Drupal with GTranslate (3.0.3) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: General
he: כללי

en: Position
he: מיקום

en: Languages
he: שפות

en: Color scheme
he: סכמת צבעים

en: Multilingual
he: ריבוי שפות
