Translate Drupal with GTranslate (3.0.3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: General
sk: Všeobecné

en: Position
sk: Pozícia

en: Languages
sk: Jazyky

en: Color scheme
sk: Farebná schéma

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný
