Translate Drupal with GTranslate (3.0.3) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: General
uk: Загальне

en: Position
uk: Позиція

en: Languages
uk: Мови

en: Color scheme
uk: Схема кольорів

en: Multilingual
uk: Багатомовність

en: Accessibility
uk: Спеціальні можливості

en: Custom CSS
uk: Власні CSS

en: GTranslate Resources
uk: Ресурси GTranslate

en: Uses Google power to translate your website.
uk: Використання Google для перекладу веб-сайту.

en: GTranslate Settings
uk: Налаштування GTranslate
