Translate Drupal with GTranslate (3.0.4) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: General
gl: Xeral

en: Position
gl: Posición

en: Languages
gl: Idiomas

en: Color scheme
gl: Esquema de cores

en: Multilingual
gl: Multilingüe
