Translate Drupal with GTranslate (3.0.4) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: General
lv: Galvenie

en: Position
lv: Pozīcija

en: Languages
lv: Valodas

en: Color scheme
lv: Krāsu palete

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu
