Translate Drupal with GTranslate (3.0.4) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: General
no: Generelt

en: Position
no: Posisjon

en: Languages
no: Språk

en: Color scheme
no: Fargekart

en: Multilingual
no: Flerspråklig
