Guardr (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Article
ps: مقاله

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Tags
ps: بچوي

en: Search
ps: لټون

en: Image
ps: انځور

en: Help
ps: مرسته

en: Picture
ps: انځور

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Comment
ps: تبصره

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Tools
ps: توكي

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: All content
ps: ټولې منځپانګې
