Guardr (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Comments
sq: Komente

en: Tags
sq: Etiketat

en: Search
sq: Kërko

en: Help
sq: Ndihmë

en: Picture
sq: Fotografia

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Comment
sq: Komenti

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
