Guardr (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Article
az: Məqalə

en: Comments
az: Şərhlər

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: Search
az: Axtarış

en: Image
az: Şəkil

en: Help
az: Dəstək

en: Picture
az: Şəkil

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Off
az: Söndürülüb

en: Comment
az: Şərh

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: User login
az: Loqin

en: Tools
az: Alətlər

en: Tabs
az: Tablar

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: Your virtual face or picture.
az: Virtual üzünüz və ya şəkliniz.

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: All content
az: Bütün kontent

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
